Tarihçe

 

Mezzaluna New York:

Mezzaluna’nın öyküsü dünya yeme-içme sektörünün merkezinde, New York’da başladı. 1984 yılında, Milano’lu iş adamı Aldo Bozzi ve Floransa’lı ünlü mimar Roberto Magris, New York’lulara İtalya’nın otantik lezzetlerini ve İtalyan yemek ritüellerini yeni bir tarzla tanıtabilmek amacıyla, Mezzaluna’yı kurdular. New York yeme-içme hayatına; odun fırınında pişen incecik pizza, her masaya servis edilen Toscana zeytinyağı gibi yenilikleri getiren Mezzaluna sıcak, samimi ve sofistike atmosferi ile kısa sürede New York’un en popüler buluşma noktalarından biri haline geldi.

Mezzaluna Türkiye:

Klasik «trattoria» tipi İtalyan restoran konseptini yenilikçi uygulamalar ile sunan tarzı ve casual-dining alanında geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilen yapısı ile New York’da hızlı bir başarı yakalayan Mezzaluna, 1995 yılında, İtalyan trattorialarının samimi, sıcak ortamını, tadına doyulmaz lezzetlerini ve keyifli sofralarını İstanbullularla tanıştırmak amacı ile Türkiye’ye geldi. Mezzaluna’nın Türkiye’deki ilk restoranı, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde açıldı. Tıpkı New York’ta olduğu gibi kısa zamanda popüler hale gelen restoran, casual-dining alanındaki öncü ve önemli  isimlerden biri oldu.

Mezzaluna, müdavimlerinin daha kolay ulaşabilmesi için İstanbul’un ve Türkiye’nin farklı yerlerinde yeni Mezzaluna restoranları açtı. Her birinde ilk günkü konseptini, kalite standartını ve hizmet heyecanını koruyan Mezzaluna, misafirlerinin gülümsemesiyle nefes alan kocaman bir aile yarattı.

 

MEZZALUNA, ANKARA NEXT LEVEL’DA!

MEZZALUNA, ANKARA NEXT LEVEL’DA!

MEZZALUNA, ANKARA NEXT LEVEL’DA!


Mezzaluna, Ankara’daki üçüncü restoranını sıra dışı alışveriş merkezi Next Level’da açıyor.Mezzaluna, İtalyan şef Carmine Antonio Lombardi’nin yönetimindeki mutfağından çıkan pizzaları, ev yapımı makarnaları ve özel İtalyan lezzetleri ile misafirlerini Next Level Alışveriş Merkezi’nde ağırlıyor.

Mezzaluna’nın bilindik rahat ve keyifli ortamını yansıtan restoran, 92 kişilik iç kapasitesine ek olarak 94 kişilik dış alanıyla da İtalyan lezzeti tutkunlarına açık havanın tadını çıkarma imkânı sunuyor. İtalyan lezzetlerini gün boyu tutkunları ile buluşturan Mezzaluna, sinema katında bulunan merkezi lokasyonu ile de sinema öncesi veya sonrası keyifli bir yemek molasına ev sahipliği yapıyor.

Enfes İtalyan lezzetlerinin keyifli ve renkli bir tasarım ile buluştuğu Mezzaluna Next Level, saat: 12.00 – 22.00 arası tüm İtalyan tutkunlarını bekliyor.

Ankaralıların yeni buluşma noktası olacak Next Level AVM, Mezzaluna tutkunlarının da kısa sürede yeni gözdesi olacak.

Rezervasyon için:

MEZZALUNA NEXT LEVEL

Next Level AVM Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3, C1 ZK31, Çankaya – Ankara

Tel : 0 312 221 66 12

Devamı...

BİZE ULAŞINSİZE ÖZEL MİSAFİR HATTI


+90 216 666 68 08
misafirhatti@mezzaluna.com.tr
info@mezzaluna.com.tr

En hızlı ve rahat rezervasyon için; Rezervin

www.rezervin.com


Kişisel Veri Kullanımı:
KVKK 11. madde uyarınca sahip olduğunuz kişisel veri haklarınız ile ilgili sorularınız için iletişim@d-ream.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MESAJINIZ