Milanolu iş adamı Aldo Bozzi ve Floransalı ünlü mimar Roberto Magris tarafından 1984 yılında New York’da kurulan İtalyan restoranı Mezzaluna, 1995 senesinde Türk tüketicisinin günün her saati keyifli bir yemek deneyimini yaşayabilecekleri mekan beklentilerini karşılamak üzere Türkiye’de açıldı. İtalyan lezzetlerini Türk insanı ile tanıştıran Mezzaluna, İtalyan mutfağına has lezzetleri “erişilebilir kalite” anlayışıyla sunuyor. Şehrin en iyi İtalyan restoranlarından Mezzaluna, kaliteli malzemeler ile hazırlanmış eşsiz tatları, özel sunumlarla bir araya getiriyor. Mezzaluna’nın İstanbul’da 2 (Acarkent, İstinye Park), Ankara’da 2 (Bilkent, Kavaklıdere), Bodrum’da 1 (Yalıkavak Marina), Bursa’da 1 (Ergin Concept Yaşam Sokağı) olmak üzere toplam 6 şubesi bulunuyor.

MEZZALUNA

Mezzaluna, İtalyan mutfağının gerçek örneklerini sunan mutfağı, renkli dekorasyonu, hareketli ve rahat ortamı, hızlı ve kaliteli servisi ile günün her saati keyifli vakit geçirilebilecek kaliteli ve erişilebilir bir yemek deneyimi sunuyor. İmzası haline gelen yemekleri,  müşteri odaklı hizmeti ve farklılık yaratan öncü sunumları ile 17 yıl önce Nişantaşı’nda açıldıktan kısa süre sonra kendi müdavimlerini yaratan Mezzaluna, misafirlerinin daha kolay ulaşabilmesi için farklı lokasyonlarda da yer alıyor.

 

 

 

MEZZALUNA, ANKARA NEXT LEVEL’DA!

MEZZALUNA, ANKARA NEXT LEVEL’DA!

MEZZALUNA, ANKARA NEXT LEVEL’DA!


Mezzaluna, Ankara’daki üçüncü restoranını sıra dışı alışveriş merkezi Next Level’da açıyor.Mezzaluna, İtalyan şef Carmine Antonio Lombardi’nin yönetimindeki mutfağından çıkan pizzaları, ev yapımı makarnaları ve özel İtalyan lezzetleri ile misafirlerini Next Level Alışveriş Merkezi’nde ağırlıyor.

Mezzaluna’nın bilindik rahat ve keyifli ortamını yansıtan restoran, 92 kişilik iç kapasitesine ek olarak 94 kişilik dış alanıyla da İtalyan lezzeti tutkunlarına açık havanın tadını çıkarma imkânı sunuyor. İtalyan lezzetlerini gün boyu tutkunları ile buluşturan Mezzaluna, sinema katında bulunan merkezi lokasyonu ile de sinema öncesi veya sonrası keyifli bir yemek molasına ev sahipliği yapıyor.

Enfes İtalyan lezzetlerinin keyifli ve renkli bir tasarım ile buluştuğu Mezzaluna Next Level, saat: 12.00 – 22.00 arası tüm İtalyan tutkunlarını bekliyor.

Ankaralıların yeni buluşma noktası olacak Next Level AVM, Mezzaluna tutkunlarının da kısa sürede yeni gözdesi olacak.

Rezervasyon için:

MEZZALUNA NEXT LEVEL

Next Level AVM Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3, C1 ZK31, Çankaya – Ankara

Tel : 0 312 221 66 12

Devamı...

BİZE ULAŞINSİZE ÖZEL MİSAFİR HATTI


+90 216 666 68 08
misafirhatti@mezzaluna.com.tr
info@mezzaluna.com.tr

En hızlı ve rahat rezervasyon için; Rezervin

www.rezervin.com


Kişisel Veri Kullanımı:
KVKK 11. madde uyarınca sahip olduğunuz kişisel veri haklarınız ile ilgili sorularınız için iletişim@d-ream.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MESAJINIZ