MEZZALUNA, ANKARA NEXT LEVEL’DA!

 


Mezzaluna, Ankara’daki üçüncü restoranını sıra dışı alışveriş merkezi Next Level’da açıyor.Mezzaluna, İtalyan şef Carmine Antonio Lombardi’nin yönetimindeki mutfağından çıkan pizzaları, ev yapımı makarnaları ve özel İtalyan lezzetleri ile misafirlerini Next Level Alışveriş Merkezi’nde ağırlıyor.

Mezzaluna’nın bilindik rahat ve keyifli ortamını yansıtan restoran, 92 kişilik iç kapasitesine ek olarak 94 kişilik dış alanıyla da İtalyan lezzeti tutkunlarına açık havanın tadını çıkarma imkânı sunuyor. İtalyan lezzetlerini gün boyu tutkunları ile buluşturan Mezzaluna, sinema katında bulunan merkezi lokasyonu ile de sinema öncesi veya sonrası keyifli bir yemek molasına ev sahipliği yapıyor.

Enfes İtalyan lezzetlerinin keyifli ve renkli bir tasarım ile buluştuğu Mezzaluna Next Level, saat: 12.00 – 22.00 arası tüm İtalyan tutkunlarını bekliyor.

Ankaralıların yeni buluşma noktası olacak Next Level AVM, Mezzaluna tutkunlarının da kısa sürede yeni gözdesi olacak.

Rezervasyon için:

MEZZALUNA NEXT LEVEL

Next Level AVM Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3, C1 ZK31, Çankaya – Ankara

Tel : 0 312 221 66 12

 

MEZZALUNA, ANKARA NEXT LEVEL’DA!

MEZZALUNA, ANKARA NEXT LEVEL’DA!

Mezzaluna, Ankara’daki üçüncü restoranını sıra dışı alışveriş merkezi Next Level’da açıyor.


Mezzaluna, İtalyan şef Carmine Antonio Lombardi’nin yönetimindeki mutfağından çıkan pizzaları, ev yapımı makarnaları ve özel İtalyan lezzetleri ile misafirlerini Next Level Alışveriş Merkezi’nde ağırlıyor.

Devamı...
SAFE TOURISM CERTIFICATE

Contact Us

CONTACT US
info@mezzaluna.com.tr

The easy and quick way to make restaurant reservations; Rezervin

www.rezervin.com

MESSAGE